Jak jsem vydělal pořádné peníze na internetu
More information

Jak z domova vydělat způsobem, který může používat každý 

Vždycky jsem věděl, že bankéři vydělávají hromadu peněz, ale nechápal jsem jak a přišlo mi to jako 'velká věda'. Tak jsem si koupil několik chytrých knížek a po nocích jsem studoval. Zjistil jsem, že většina věcí, co banky dělají, opravdu je docela složitá. Třeba nakupování dluhopisů od států nebo úvěrů od jiných bank. Tomu jsem moc nerozuměl a samozřejmě jsem na to ani neměl kapitál v řádu milionů. Ale to nevadí, protože to vůbec není potřeba. :-)

95 % věcí, které jsem si přečetl, byly zbytečnosti, co jsem vůbec nepotřeboval a hodily se tak možná do teorie na vysoké škole. Proto je ani nebudu uvádět a vysvětlím jenom těch nejdůležitějších 5 % informací, díky kterým vydělávám každý měsíc peníze, o kterých se mi ještě nedávno ani nesnilo.

Shodou náhod jsem totiž objevil jednu věc, která je naprosto primitivní a dá se na ní výborně vydělat dodržováním dvou jednoduchých pravidel. O této metodě se moc nemluví a většina lidí ani samotných bankéřů o ní neví. Tuto metodu může používat každý i bez znalosti matematiky.

Já na této metodě první měsíc vydělal 29 000 Kč, druhý měsíc 71 000 Kč a už třetí měsíc 243 000 Kč, DVĚ STĚ ČTYŘICET TŘI TISÍC za měsíc. Jenom si to představte - nevím co byste s takovou sumou udělali zrovna vy. Někdo by si možná koupil byt, někdo by vyrazil na dovolenou kolem světa. Já osobně jsem nejdřív splatil nějaké dluhy, pak dal výpověď v práci a protože jsem doma neviděl žádnou perspektivu do budoucnosti, odstěhoval jsem se do zahraničí.

Nástroj, který jsem objevil, se jmenuje binární opce, což sice zní jako cizí pojem, ale ve skutečnosti je to nejjednodušší věc, která může existovat. Jde pouze o to vybrat si k obchodování jednu věc (třeba kurz měny) a u té odhadnout, jestli její cena stoupne, nebo klesne. Není vůbec potřeba vědět, o kolik klesne, prostě stačí vědět, zda ANO nebo NE.

Všechno lze odhadnout podle grafů na webu, kde obchoduji. Když v grafu vidím, že trend růstu (CALL) je vyšší než 50 %, kliknu na tlačítko UP. Když v grafu vidím, že trend poklesu (PUT) je vyšší než 50 %, kliknu na tlačítko DOWN. A to je úplně všechno, díky těmto dvěma pravidlům vydělávám peníze, které jsem si ještě nedávno nedokázal ani představit.

Jste 10 minut a 5 kroků od vydělávání hromady peněz na internetu

Pokud jste o binárních opcích nikdy neslyšeli a s ničím nikdy neobchodovali, není třeba se bát. Já taky byl úplný začátečník a pochopil jsem to za 10 minut. V textu níže podrobně vysvětluji jak je vhodné začít a jak vydělávat v 5 jednoduchých krocích. Kdyby něco nebylo jasné, úplně na konci textu najdete i komentáře ostatních - z nich se můžete inspirovat a přečíst si, jak ostatní začali taky vydělávat a co doporučují.

Jedna z nejlepších věcí na tomto nástroji je fakt, že nemusíte sledovat žádné ekonomické zprávy, nemusíte chodit na burzu a nemusíte být expert. Všechno se dá dělat přes internet a stačí jenom podle jednoduchého pravidla klikat na dvě tlačítka, nejsou vůbec potřeba žádné složité příkazy nebo postupy a přesto můžete spolehlivě vydělávat peníze.

Možnosti vývoje ceny jsou jenom dvě - buď bude růst nebo klesat. proto se to také jmenuje binární (dvě možnosti). Samozřejmě je docela těžké dlouhodobě odhadnout vývoj třeba nějaké akcie a to dokáží jen zkušení obchodníci.

S mojí metodou ale můžete vydělávat peníze, když ostatní prodělávají

Zjistil jsem totiž, že krátkodobě se dá růst a pokles spolehlivě předpovídat a na tom vydělávat. Úplně nejjednodušeji to jde u kurzů měn (třeba EUR/USD). Přišel jsem, jak se na tom dá slušně vydělat. Samozřejmě jsem na to neobjevil hned, vyzkoušel jsem asi devět způsobů a dělal různé nesmysly, až nakonec ten desátý způsob opravdu zafungoval. A nejenom že zafungoval, ale dlouhodobě mi začal vydělávat.

A já začal bohatnout exponenciální řadou, začal jsem s 3000 Kč, z toho vydělal 6000 Kč. Z 6000 Kč jsem udělal 29000 Kč. Z toho jsem pak druhý měsíc vydělal 71000 Kč a pak už to šlo samo. Během dalšího měsíce jsem měl 243000 Kč a během půl roku svůj první milión - 1000000 Kč!!! - a peníze mi začaly vydělávat samy. Dneska přesně nevím, kolik vlastně mám peněz, ale věřte mi, že je to hodně. :-)

 Níže ZDARMA uvádím právě ten jeden funkční způsob, popsal jsem ho ve zkratce a tak, aby ho každý pochopil

Jak jsem začal pořádně vydělávat 

Když jsem ještě pracoval jako řidič, můj šéf si nakoupil nějaké akcie a pak byl naštvaný, protože jejich cena klesla a on tak prodělal. Musím ale říct, že můj šéf nebyl zrovna nejbystřejší člověk. Teď se tomu musím smát. I já jsem po krátkém studování v knížkách zjistil, že existuje lepší obchodování (právě binární opce) a na tom se dá vydělat vždy - když cena roste i když cena klesá! Tím se úplně eliminuje riziko pádů a poklesů, protože když ostatní prodělávají, já vydělávám.

Většina lidí investuje velice hloupě, můj šéf koupil třeba akcie Facebooku, protože slyšel v televizi, jak je Facebook stále populárnější. Prostě si je koupil a čekal, že budou pořád růst. Tak to ale samozřejmě není, často v lepším případě zůstanou na nule a v horším případě prodělají. Jak dopadá většina investorů uvádím v barevné tabulce o kus níž.

Já vydělávám vždy a nezáleží mi na tom, jestli je zrovna jedna konkrétní firma teď úspěšná nebo ne. Nemusím totiž ani vědět o kolik kurz vzroste nebo klesne (to by bylo složitější). Stačí mi vědět jenom JESTLI vzroste nebo klesne. Už to samo o sobě by dávalo pravděpodobnost úspěchu 50 %, a s mým vylepšením (viz níže) se to dá zvýšit na více než 90 %. Moje šance na zisk tedy je 90 % a i když to v 10 % nevyjde, pořád mnohem více vydělám právě v těch úspěšných 90 %.

Při běžném investování bez mojí strategie 

63 % lidí ve výsledku nic nevydělá a zisk mají ± 2% Investoři nic nezískají, ale obchodník si stejně naúčtuje poplatky
31 % dokonce prodělá kvůli inflaci (peníze se jim znehodnotí) Většina investic jako třeba fondy dokonce ani nepřekonaly inflaci.
jenom 7 % lidí vydělá, většinou po 5-10 letech Já ale nechtěl čekat 10 let. Peníze jsem potřeboval co nejrychleji!
Co z toho plyne? Investování do fondů a připojištění nemá žádný smysl. Vydělávají na něm jenom banky!

Naopak když se budete řídit mým návodem, má to 3 výhody 

Akcie nemusíte vlastnit

Není potřeba nic složitě nakupovat. Prostě si z nabídky vyberete jednu akcii a kliknete na tlačítko, to je vše!

Vydělávat můžete odkudkoliv

Dnešní burzy už nevypadají jako velké haly, kde se překřikují bankéři. Všechno můžete dělat přes internet z domova!

Vyděláváte i když trh klesá

Při běžném investování záleží na vývoji ekonomiky. S využitím mojí metody vyděláváte vždy, i když trh klesá!

Lidí, skutečně vydělávající na běžných fondech, je málo (7 %) a jsou odborníci, kteří se ekonomikou zabývají roky. Věnují se tomu na plný úvazek osm hodin denně. Zatímco já vzdělání nemám a stačí mi na to hodina denně. Přesto jsem schopný vydělat s úspěšností 90 % během několika hodin.

Protože můžu moji metodu opakovat každý den, už za měsíc jsem na tom byl 100× líp než většina investorů po 5-10 letech. Úplně stejně na tom může být i vy, když si přečtete můj návod a pochopíte ho. Během několika dnů můžete vydělávat z domova. Jednoduše si určíte, kolik chcete denně vydělat, a peníze začnou pracovat pro Vás.

Jak to tedy funguje?

Binární opce jsou lepší než jakákoliv jiná investice nebo sázky - je totiž spolehlivější a rychlejší! Porovnejte si níže binární opce třeba se sázkou na fotbalový zápas a sami pochopíte, proč jsou binární opce mnohem lepší!

Způsob, kterými NEzbohatnete

Jednoduchý příklad sportovní sázky

Chcete si vsadit, že ve fotbale vyhraje Liverpool. Pokud je vypsaný kurz 1.15, znamená to, že za vsazených 10€ dostanete zpátky 11.5€ a Váš zisk tedy bude 1.5€. Je potřeba čekat buď do dalšího dne nebo alespoň do konce zápasu. Výhra není nic moc a trvá to dlouho. Navíc se nedá vyhnout aférám s uplacenými rozhodčími nebo hráči...

Nová a rychlá metoda jak konečně vydělat

Jednoduchý příklad binární opce

Chcete si vsadit, že kurz USD/EUR bude příštích 60 sekund růst. Kurz rostl posledních 30 minut, takže je 100% jasné, že bude růst i příští minutu. Je vypsán payout 80% a vsadíte 10€. Kurz vzroste a vy získáváte 18€ (10€ svůj vklad a 8€ jako výhru, protože byl payout 80%). Výhra je velice slušná, protože i když kurz vzrostl třeba jen o 0.01%, vy vždy vyhráváte 80%!

Navíc nemusíte čekat, trvá to jenom 60 sekund a stačí klikat na dvě tlačítka přes internet.

Sázení na sport může být problematické, investiční fondy zase nic nevydělají. Binární opce jsou ale mnohem jednodušší a navíc se na nich dá rychle vydělat spousta peněz!

Při sázení na binární opce se dá vydělat mnohem více, protože se sází jen na růst/pokles a ne na hodnotu. Já často sázím třeba na akcie společností jako Coca Cola, Facebook nebo Kraft, ale popravdě je úplně jedno, s čím obchodujete. Je jenom potřeba dodržovat těchto pět bodů:

1. krok Vyberu si nějakou akcii na webu
2. krok Zjistím, jestli teď bude klesat nebo stoupat (návod k tomu je níže)
3. krok Udělám obchod za 10€ - to znamená jenom kliknu na tlačítko (růst nebo pokles) a vyberu částku.
4. krok Počkám obvykle 5-10 minut, za které bude obchod vyhodnocený
5. krok Na účtě mi přibudou peníze - celkem 18€ (10€ investice a 8€ zisk)

Vyzkoušejte si to nanečisto

Co je mojí metodě obchodování nejlepší? Akcie vůbec nemusí vzrůst hodně. Pokud má akcie hodnotu třeba 50€, je úplně jedno, jestli vzroste na 51€ nebo 55€ nebo 50.01€. Vám stačí vsadit 10€ a VŽDY vyděláte 8€. Jen díky tomu, že cena akcie vzrostla.

Většina investorů prostě akcie koupí a pak je několik let drží a doufají, že je prodají o pár procent dráže. To není moc výhodné a osobně to nedoporučuji.   

Já jsem to nemohl použít, protože jsem potřeboval peníze rychle. Hledal jsem něco, kde můžu vydělat hodně peněz během několika dnů nebo i během pár hodin. Díky binárním opcím mám během 50 minut zisk přes 80%  

Jak to dělám já

V grafu níže se podívejte, kolik vyděláte za 30 minut, za 4 hodiny a za měsíc. Můžete obchodovat méně častěji pokud nemáte čas. Stejně tak můžete obchodovat i více častěji, pokud to potřebujete, a chcete vydělat peníze rychle. Je to jenom na Vás.

Úspěšné obchody
Neobchodováno
Neúspěšné obchody
Celkový výdělek

po 30 minutách22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Uzavřené obchody: 5

po 4 hodinách160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Uzavřené obchody: 40

po 1 měsíci6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Uzavřené obchody: 1200

Protože zisk reinvestuji, stihnu během hodiny vydělat 50-100€. Když vždy investuji 10€, stačí mi udělat deset pětiminutových obchodů a za méně než hodinu mám vyděláno 100€. Začal jsem poměrně skromně:

 • první měsíc jsem denně vydělával 30 minut a s vkladem 200 €. Zisk byl 30€ denně
 • druhý měsíc jsem denně vydělával 1 hodinu a s vkladem 500 €. Zisk byl 100€ denně.
 • třetí měsíc jsem denně vydělával 2 hodiny a s vkladem 1500 €. Zisk byl 300€ denně.
 • A dnes jsem na tom ještě lépe.

V přepočtu si teď za měsíc vydělám kolem až 12000€ měsíčně, tedy přes 300000 Kč měsíčně. Ze začátku jsem si připadal jako ve snu, za den jsem si vydělal víc než za měsíc každodenní práce. Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale po půl roce úspěšného vydělávání jsem si začal dělat nové plány na budoucnost. Ano, pořád musím každý den 'pracovat', ale můžu to dělat odkudkoliv přes internet a můžu si určit, jak dlouho chci. Většinou mi stačí 1 hodina denně a vše můžu dělat klidně z postele.

Přítelkyně se mě zeptala, co mám na mém způsobu výdělku nejraději. Je toho opravdu hodně a nedá se to říct v jedné větě, ale zkráceně:

 1. zisk 60-90 % během chvilky. Obchody můžete uzavírat na 30 minut, hodinu, den nebo dokonce i 60 sekund
 2. nejsou vyžadovány žádné odborné znalosti
 3. možnost vydělávat z domova nebo třeba v mobilu na cestách
 4. není nutný žádný specializovaný software, vše lze dělat přímo v internetovém prohlížeči
 5. výběr peněz je možný kdykoliv přímo na bankovní účet

Rozpoznávání trendů

I když to možná zní složitě, v mojí metodě jsou jenom tři základní možnosti. Samozřejmě je těžké odhadovat, jak se vyvine akcie třeba za rok. Ale naštěstí v binárních opcích můžete uzavřít i velmi krátké obchody, které trvají jenom 30 minut nebo i 60 sekund. To je největší výhodou mojí metody. A hlavně je to důvod, proč vydělávám tolik peněz! Takže úplně jednoduše:

Rostoucí trend

Pokud u akcie vidíte rostoucí trend (sloupeček vlevo), vždy vsaďte na krátkodobý růst. Obchodování na burze

Pokud graf posledních několik minut rostl, jako na tomto obrázku, je jasné, že bude růst i v dalších pár minutách.

Klesající trend

Pokud u akcie vidíte klesající trend (sloupeček vlevo), vždy vsaďte na krátkodobý pokles. Obchodování na forexu

Pokud graf posledních několik minut klesal, jako na tomto obrázku, je jasné, že bude klesat i dál. Stačí tedy vsadit na pokles.

Stagnující trend

Pokud akcie stagnuje (cena se nemění), počkejte nebo najděte nějakou jinou Pravidla obchodování

Pokud se graf posledních několik minut nikam nevyvíjel, je nejlepší počkat nebo najít jinou akcii.

Pokud se Vám 30 minut zdá jako moc dlouho, dá se obchodovat i na 60 sekund (1 minutu), kdy je jistota prakticky 100%.

Na webu, který používám, je to naprosto jednoduché.

 • Když vím, že akcie poroste, prostě zmáčknu tlačítko UP (CALL/růst).
 • Když vím, že akcie klesne, prostě zmáčknu tlačítko DOWN (PUT/pokles).

Nejlepší ukazatel, podle kterého se dá růst/pokles odhadnout je prostě graf za poslední hodinu (ten máte v účtu zdarma k dispozici)!

Proč je to tak výhodné? Protože vydělávám, když akcie roste, i když klesá. Akcii vůbec nemusím vlastnit, abych mohl jednoduše jedním klikem vsadit na její pokles! Pokud někdo akcii vlastní a drží ji několik let, tak prodělává peníze, když trh klesá. Ale já vydělávám vždy! Systém používám už skoro rok a každý měsíc jsem byl v plusu a vydělal peníze, když trhy stoupaly i když klesaly. :-)

Je těžké odhadnout dlouhodobé trendy a přesná čísla. To ale vůbec nevadí! Pokud třeba akcie Facebooku poslední měsíc vždy rostla a ráno má cenu 100€, bylo by těžké odhadnout, jestli bude mít večer hodnotu 101€ nebo 102€. To ale není potřeba, stačí prostě JENOM VĚDĚT, že poroste.

Existuje i několik všeobecně platných zásad, kdy ceny rostou a kdy klesají. Tato pravidla většina lidí nezná. Když jsem ještě pracoval jako řidič, o večerech jsem se docela nudil, tak jsem četl chytré knížky. A v nich jsem tyhle pravidla objevil. :-) Všechny je uvádím níže v oranžových rámečcích. Dobře si je přečtěte, protože jsou to opravdu zlaté rady, díky kterým můžete vydělávat už od prvního dne!

Kdy přijde RŮST a kdy POKLES

Páry měn

Binární opce lze použít i pro obchodování s páry měn. Zní to složitě, ale je to velmi jednoduché. Měnový pár je třeba USD/EUR a ten může mít hodnotu 1,4. To je kurz a vyjadřuje, že 1 euro si můžete směnit na 1,4 dolaru. Kurzy měn se mění každý den, ale jednoduchý způsob, jak na tom vydělat, je najít ve statistikách (dostupných na webu) alespoň dva páry jedné měny. Například si najděte USD/EUR a USD/GBP.

Pokud oba dva páry jedné měny klesají, pak je zaručené, že budou klesat i dále. V tomto případě sázejte na pokles.

Začátek a konec obchodování

Burzy mají své otevírací hodiny, například burza v New Yorku je otevřena 09:30-16:00 místního času, což je 14:30-21:00 anglického času (GMT). Těsně po začátku obchodování ceny akcií většinou vzrostou, protože mnoho lidí začíná obchodovat a chce je koupit. Naopak na konci dni těsně před koncem obchodování ceny akcií většinou poklesnou. Pokud někdo chtěl během dne prodat akcie a nepovedlo se mu to, na konci dne prodejní cenu sníží, aby to ještě do konce dne stihl. Proto ke konci obchodování ceny akcií často klesají.

Na začátku dne tedy sázejte na růst a na konci dne sázejte na pokles.

Akcie vždy klesají těsně po výplatě dividendy

Některé akciové společnosti vyplácejí dividendy, což jsou v podstatě odměny akcionářům. Existuje takzvaný rozhodný den a to znamená, že člověk, který akcii v tento rozhodný den vlastní dostane dividendu. Obvykle je jeden, dva nebo čtyři rozhodné dny v roce. Ten, kdo akcii v tento rozhodný den vlastní, získává dividendu. To ale není nejdůležitější. Nejzajímavější je, že hodnota akcií VŽDY následující den klesá. Dělají to všechny akcie s dividendou a je to velmi spolehlivý způsob.

Zjistěte tedy ve svém účtu, kdy je takzvaný rozhodný den, a ráno den po rozhodném dni sázejte na pokles.

Živelné katastrofy a občanské nepokoje

Tento bod je naprosto jasný. Pokud v nějakém regionu dojde k povodním, hurikánu, zemětřesení nebo teroristickému útoku, ceny akcií prudce spadnou. V tomto případě tedy sázejte na pokles. Pokud je ve Francii stávka, budou akcie Peugeot klesat. Pokud je v Japonsku zemětřesení, bude kurz JPY (japonský jen) klesat. Je vhodné tyto události sledovat, protože je na ně potřeba reagovat ještě v ten samý den nebo nejpozději zítra.

V případě nepokojů, protestů nebo stávek sázejte na pokles!

Uveřejnění finančních výsledků

Akciové společnosti musí veřejně ohlašovat své hospodářské výsledky, vždy pravidelně každé 3 měsíce. Jednoduchým a ověřeným pravidlem je, že když společnost ohlásí výsledky a jsou pozitivní, akcie bude v daný den růst. V případě dobrých finančních výsledků sázejte na růst ještě ten samý den.

Když společnost ohlásí špatné finanční výsledky, sázejte na pokles!

Částky k investování

Minimální částka, kterou lze investovat, je 200 €. Je ale vhodné vložit alespoň 500 €, protože pak bude vydělávání peněz více než 2× rychlejší. Když vklad provedete, neobchodujte hned s celou částkou. Je potřeba si částku rozdělit a obchodovat jen s její částí. Jednoduše shrnuto:

vklad maximální výše jednoho obchodu očekávaný měsíční výdělek
200 € 10 € 1000 €
500 € 25 € 2500 €
1000 € 50 € 5000 €
5000 € 250 € 25000 €

 

Protože vím, že na začátku se to vše může jevit jako velmi složité, dávám sem ještě krátké shrnutí, jak v několika krocích může každý začít vydělávat peníze.

Ve zkratce
Bod Co je potřeba udělat? Doporučení a rada
1 Registrujte se na webu, kde můžete s binárními opcemi obchodovat! Je dobré registrovat se aspoň na dvou místech (tady a tady), protože pak budete vydělávat dvakrát rychleji. Pokud budete mít s registrací problém, pomůže Vám podpora přes email nebo telefon.
2 Vložte kapitál, který použijete k obchodování. Společnost je auditovaná a má evropskou licenci. Vklad je tedy v bezpečí a můžete ho kdykoliv vybrat opět zpátky. Pokud nevložíte dostatečný kapitál, metoda nemusí fungovat! Minimum je 250€.
3 Začněte obchodovat s krátkodobými binárními opcemi Doporučuji denní výdělek ve výši 10 % Vašeho vkladu. Pokud vložíte 500 €, denně vydělávejte 50€. Je potřeba uzavírat obchody s délkou maximálně 30 minut.
4 Kdy sázet na pokles a kdy na růst najdete v tomto seznamu Když chcete vsadit na růst, klikněte na UP (někdy se UP jmenuje CALL). Když chcete vsadit na pokles, klikněte na DOWN (někdy se DOWN jmenuje PUT).
5 Na tomto webu najdete i aktuální rady jak dnes obchodovat. Tyto rady nabízí profesionální bankéři, kteří jsou odměňováni podle toho, jak jsou úspěšní. Když vyděláte vy, vydělají i oni. Nabízejí je na webu zdarma a proč je tedy nevyužít, že jo? :-)

Pro tuto metodu není potřeba dělat žádné složité analýzy, není potřeba zkoumat vývoj finančních trhů... Já sám o ekonomii vůbec nic nevím a stejně na binárních opcích vydělávám přes 300 000 Kč měsíčně. Stačí prostě sledovat graf, který máte k dispozici (tady). Jsem úspěšný vždy nejméně v 5 ze 6 obchodů a velmi často v 6 ze 6 obchodů (100% úspěšnost). A není důležité, že jeden obchod nevyjde, protože dlouhodobě jednoduše vydělávám peníze. Abych vydělával peníze, stačila by mi úspěšnost nad 50 %, ale já mám úspěšnost dokonce 85-100 %, což mimo jiné znamená, že vydělávám peníze zhruba desetkrát rychleji než investoři, kteří moji metodu nepoužívají.

Start now

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  uBinary

PPT Capital Ltd
Very simple and modern system. To make trades, you only need to do two clicks,
Moje rada: I recommend the 60-second options. They are easiest to use and fastest to make money.
Minimální vklad: $250
 

  Binary.com

Binary (IOM) Ltd
It is the oldest and most known binary options broker available and it takes less than one minute to create a free account.
Moje rada: They offer a very low minimum required deposit but to make some serious money, you should expect to deposit at least $200.
Minimální vklad: $5
 
 


  vlada (89.177.199.*) napsal/a

Dobry den chci se vás zeptat jak na to abych zbohatl dekuji

  Balážová (85.70.77.*) napsal/a

demo účet    chci na IQ option

Zaregistrovala jsem se - po různých potížích - na IQ option, ale nedaří se mi vyzkoušet obchodování na demo účtu. Kde dělám chybu? Dík za odpověď.

  Mišo (193.87.11.*) napsal/a

Isteže    www.gmail.com

Je to celkom super stránka a dokonca aj funguje :)) ! Kappa

  radoslav balaž (176.106.186.*) napsal/a

ako vložit vklad

dobry neviem ako vložit vklad ako s vkladom začat a či nejde o podrz nemam fynancie a mam obavi lebo nejste sam ktori ponuka videlki a neviem si to uložit v hlaVE ALE MAM ZAUJEM ZAčAT S MALIM VKLADOM AKO VLOžIT SVOJE čISLO UčTU NA AKI UčET VLOžIT VKLAD .DAKUJEM P.RADO

  mojmír (77.242.90.*) napsal/a

poradit

dobrý den,ten váš nápad se mi moc líbí,chci ho zkusit i když s tím nemám žádné zkušenosti.Může být vstupní kapitál menší než 250 euro,a s čím nejlépe začít? kurzy? děkuju vám za odpověd

  Iveta (46.135.60.*) napsal/a

Rada    Ještě nikde

Dobrý den, moc ráda bych začala obchodovat ale bohužel umím pouze česky! Poradíte ? Děkuji Iveta

  Ivo (213.81.166.*) napsal/a

info o ucte    na ziadnom

Dobry den,chcel by som sa opytat ci mozem pod svojim menom pouzivat dcerin ucet a este ci sa to da vyskusat nie na ostro ci by som to vedel zvladat.Dakujem

  GABRIELA (88.212.40.*) napsal/a

rada

dobry den zaregistrovala som sa na vase stranke ale ja tomu nerozumiem ja potrebujem vysvetlenie na lopatu a hlavne pomoct ak by ste na mna mali co i len chvilocku cas.dakujem kontaktujte ma emailom a ak sa bude dat by som vam zavolala ak mi date cislo telefonu aby ste ma navigoval co a ako sa z tym robi .ja mam volne minuty aj do ceska tak z mojej strany by nebol problem .

  Petr (194.228.232.*) napsal/a

Fakt nechapu...

Nikdy jsem neveril, ze neco takoveho muze fungovat a taky jsem se mockrat v zivote spalil, protoze jsem naletel na nejakou hloupost. Tohle me zaujalo a rikal jsem si: Nebud blbej, je to zase nejakej podvod jak prijit o penize. Ono to fakt funguje, zacinal jsem s vkladem 250E a dopredu upozornuji, ze jsem fakt hooodne opatrny. Prumerny vydelek za den mam 70-80E, coz mi bohate staci. Vklad se mi uz samozrejme vratil. Obchoduji zatim prvni mesic a je to parada, adrenalin a v podstate zadne riziko, coz je naprosto bezkonkurencni!!! Uz mam za sebou krasnou dovolenou, ktera byla zaplacena z penez z me "nove prace" :-)

  Jana (37.188.140.*) napsal/a

chci obchodovat     Zatím nikde ještě jsem se nikam nedostala

Dobrý den chci obchodovat mám na to i počáteční vklad . Když se chci zaregistrovat tak vždy narazím na angličtinu a nebo na další drobnosti které mě v registraci zastaví. Opravdu žádná jednoduchá věc to není. Co s tím . Zdravím Jana

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.